Systemy ocieplenia

03.15.2023

Pabax

elewacje docieplenia stalowa wola

Głównym celem ocieplenia budynku jest zwiększenie termoizolacji. Takie rozwiązanie jest nie tylko ekologiczne, ale także oszczędne. Jednorazowy wydatek związany z systemem dociepleń zwraca się bardzo szybko w postaci niższych rachunków za ogrzewanie. Dodatkowo taki zabieg modernizacji ma pozytywny wpływ na walory estetyczne budynku. 

Systemy dociepleń domów stanowią tak naprawdę funkcjonalną ozdobę – odświeżone, zadbane fasady odnowią wygląd całej bryły. Modernizacja nie tylko uszczelni elewację, ale także przedłuży jej trwałość. W wyniku tych działań ściany budynku będą odporne na wilgoć, pleśń oraz zmiany temperatur. 

docieplenia elewacja stalowa wola bolix
Inwestycja Nisko 2022

Kluczową funkcją ocieplania ścian jest ochrona cieplna budynku głównie przed stratami ciepła, ale taka izolacyjność termiczna przydaje się nie tylko zimą. Podczas letnich upałów właściwie zastosowane ocieplenie pozwoli też uniknąć nagrzewania się murów. Ma to również znaczenie ekonomiczne i ekologiczne – ocieplenie domu obniża koszty ogrzewania oraz zmniejsza emisję CO2 do atmosfery. Eksploatacja domu staje się znacznie tańsza i bardziej komfortowa. Koszty poniesione na tę inwestycję zwracają się relatywnie szybko. Na systemy dociepleń BOLIX można uzyskać gwarancje, których czas trwania i zakres jest zależne od konkretnego systemu i jego właściwości. W celu poznania szczegółów programu gwarancyjnego skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Nie kończ na tym – czytaj dalej!